px1Wersje językowe
px1

Jak prawidłowo zamontować baldachim nad łóżeczkiem?

Jak prawidłowo zamontować baldachim nad łóżeczkiem?

Baldachimy montowane nad dziecięcym łóżeczkiem stanowią świetny element dekoracyjny, a także praktyczny gadżet do pokoju maluszka. Sprawdzi się w sytuacji, kiedy dziecko ma problemy z zaśnięciem, ponieważ dzięki baldachimowi wytyczona zostaje strefa snu, w której maluch może się wyciszyć. Wykorzystanie baldachimu pozwoli na osłonięcie  łóżeczka przed intensywnymi promieniami słonecznymi, które mogłyby przeszkadzać dziecku w popołudniowej drzemce. To rozwiązanie można dostosować zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń.

Jak powinien przebiegać proces montażu baldachimu nad łóżeczkiem?

Obecnie na rynku dostępne są naprawdę różnorodne baldachimy, różniące się kolorem, wykończeniem, a także długością i kształtem. Najbardziej klasyczne baldachimy do łóżeczka dziecięcego dopasują się do praktycznie każdego wnętrza. Wykonane są w stu procentach z muślinu, który zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi, jednocześnie pozwalając na swobodny przepływ powietrza. Aby go zamocować, wystarczy haczyk dobrany do materiału, z jakiego został wykonany sufit. Jego wkręcenie i powieszenie baldachimu zajmuje dosłownie sekundę.

To, jak powinien zostać zamontowany baldachim, zależy w głównej mierze od jego rodzaju. Najłatwiejsze w montażu są modele, które zaczepia się na suficie bądź na wsporniku na ścianie. Stanowią także najbezpieczniejszy z modeli, który nie stanowi zagrożenia dla malucha. W tym przypadku materiał umieszczony jest na specjalnej obręczy, dzięki czemu my nie musimy już nic z nim robić . Następnie należy zamocować go na wsporniku bądź haku wkręconym w sufit. Jak widać, montaż baldachimu nie jest trudny, dzięki czemu praktycznie każdy da sobie z nim radę. Wszystkie elementy przychodzą do nas połączone w jedną całość, dzięki czemu nie musimy zrobić nic poza dobraniem dobrego rodzaju haczyka, tak aby był on w stanie wkręcić się w sufit i pełnić dobrze swoją funkcję, utrzymując baldachim. 

px1 do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl